Stellenbeschreibung

Ematec GmbH az M2 Personal cégcsoport tagjaként már 1998 óta, Németország területén folytat személyzeti tanácsadást. Cégünk németországi munkavégzésre várja az alábbi munkakörök betöltésére a jelentkezéseket:

Villanyszerelő (épület-, ipari villanyszerelés)

Elvárások a pályázótól:
- szakirányú végzettség és 2-3 éves szakmai tapasztalat
- jó, kommunikációs szintű német nyelvtudás

Feladatok:
- a tervrajzok és huzalozási rajzok áttanulmányozása;
- védőcsövek falba süllyesztése vagy falra erősítése, elosztódobozok, kapcsolók, biztosítékok, kapcsolószekrények és világítástechnikai szerelvények felszerelése, a falban tett kár javítása
- vezetőhuzalok lemérése és behúzása a védőcsőbe
- megfelelő vezetővégek csupaszolása és összesodrása
- fogyasztók bekötése és a bekötés helyességének ellenőrzése
- a védőföldelések kialakítása és a földelési ellenállás rendszeres ellenőrzése
- villamosvezeték-rendszer meghibásodása esetén a hibahely behatárolása (zárlatos, szakadt vagy összeégett vezetékszakaszok, meghibásodott szerelvények, zárlatos fogyasztó, kiégett világítótestek stb.) és javítása
- a túlterhelés vagy az elöregedett szigetelés miatt leégett transzformátorok, villamos forgógépek (egyenáramú kommutátoros gépek, szinkrongépek, aszinkrongépek stb.) felújítása
- műszaki rajzok alapján villamos berendezések tekercselésének elkészítése és a tekercselések bekötése
- transzformátorok, villamos forgógépek, világítástechnikai eszközök és képcsövek előállítása
- elektromos vezetékek, berendezések és szerelvények elrendezésének és telepítésének tervezése a feladatmeghatározásnak és a vonatkozó szabványoknak megfelelően
- az elektromos rendszerek, berendezések és alkatrészek vizsgálata az esetleges kockázatok, meghibásodások és a beállítás vagy javítás szükségességének meghatározása céljából
- az áramkör folytonosságának tesztelése

Amit cégünk kínál:
- német jogviszony
- fizetett túlóra
- 24-30 nap éves szabadság
- szállásbiztosítás
- heti előleg felvételre való lehetőség
- munka- és munkavédelmi ruházat

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődésüket, akkor ne habozzanak, jutassák el részünkre fényképes Önéletrajzukat vagy lépjen velünk kapcsolatba az alábbi telefonszámon +49 3643 846913

Niederlassung

Niederlassung : Weimar

Adresse : Über der Nonnenwiese 7 99428 Weimar

E-Mail-Adresse : weimar@ematec-gmbh.de

Telefon : 03643 8469 0

Überblick

Villanyszerelő munkalehetőség

- 11,50 € - 14,00 € órabér - Netto 5,00 € - 6,00 € / óra távolléti juttatás az órabéren felül

Németország területe

Unbefristet

2018. Február

Vollzeit

Kontaktieren Sie uns

Levente János Ólomi

Recruiter

Ematec-Weimar

L.Olomi@ematec-gmbh.de

+49 3643 8469-13

+49 3643 8469-29