Stellenbeschreibung

Az M2 Personal vállalatcsoport több mint 30 németországi telephelyével az Ön partnere szakmai sikereiben. A német vezető személyzeti szolgáltatók egyikeként fontos számunkra a személyes támogatás, a személyre szóló tanácsadás és munkatársaink folyamatos továbbképzése.

Kezdje meg németországi életét még ma az M2 Personal jövőt biztosító kötelékében.

AZ ÖN FELADATAI:

  • Lépcsők, korlátok hegesztése AWI (141) eljárással egy újépítésű épületben.

AMIT VÁRUNK ÖNTŐL:

  • AWI hegesztésben szerzett tapasztalat (érvényes minösítés nem feltétel)
  • Alap német nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Biztos jövő a határozatlan idejű munkaszerződésnek köszönhetően
  • Bérezés kvalifikáció és szakmai tapasztalat alapján, a bértáblázatban előírtaknál kedvezőbben
  • Átlátható és pontos bérfizetés, valamint heti előlegfizetés
  • A kollektív szerződésen felüli vonzó juttatások és pótlékok
  • A túlórák, éjszakai, vasárnapi és ünnepnapi műszakok kifizetése az IGZ / DGB Tarifwerk kollektív szerződés szerint
  • Kimagasló távolléti pótlékésfizetés és szabályozott utazási költségtámogatás
  • Akár évi 30 fizetett szabadnap, valamint üdülési hozzájárulás és karácsonyi jutalom
  • Biztos elhelyezés az ügyfeleknél való hosszú távú munkavégzésnek
  • Szállás egyágyas szobákban a munkavégzés helyszínének közvetlen közelében
  • Egyedi, személyre szabott tájékoztatás és segítség a hatósági ügyintézésben, melyet kapcsolattartója az; Ön anyanyelvén nyújt
  • Segítség a külföldi bizonyítványok elismertetésében
  • Márkás védőfelszerelés és munkaruházat, pl. UVEX (ingyenesen bocsátjuk rendelkezésre)

Pályázzon most!

Überblick

AWI-hegesztő (m/w/d) - Frankfurt am Main

Jó fizetés az IGZ / DGB tarifarendszer szerinti tarifadíjakon keresztül

Frankfurt am Main

Unbefristet

Akár azonnal

Vollzeit

Kontaktieren Sie uns

\ Kalman Csizmadia

Vertriebsleiter/ Recruiter

Ematec-Weimar

k.csizmadia@ematec-gmbh.de

+49 3643 84 69-18

+49 3643 84 69-29