Stellenbeschreibung

Ematec GmbH az M2 Personal cégcsoport tagjaként már 1998 óta, Németország területén folytat

                                                  személyzeti tanácsadást.

Cégünk németországi munkavégzésre várja az alábbi munkakörök betöltésére a jelentkezéseket:

                                           Lakatos (szerkezetlakatos, géplakatos)

Elvárások a pályázótól:
- szakirányú végzettség és 2-3 éves szakmai tapasztalat
- kommunikációs szintű német nyelvtudás (legalább "műhelyszintű")
- saját gépjármű megléte előny de nem feltétel

Feladatok:
- fémlemez vágás és átalakítás céjára történő előkészítése
- könnyű acél- és fémszerkezetű ajtók, ablakok, rácsok, válaszfalak, lépcsők, korlátok, csőszerkezetű berendezések készítése, javítása, szerelése, beépítése
- vas- és fémszerkezetek elemeinek előrajzolása, lemezek, idomprofilok darabolása, a darabolt anyagok összeillesztése, csavarozása, anyagok hajlítása, formálása, alakítása
- gépek és berendezések rendeltetésszerű üzemképes állapotának biztosítása, váratlan meghibásodások okainak feltárása, elhárítása, illetve felújítási munkák végzése

Amit cégünk kínál:

  • 11,50 -14,00 € órabér
  • német alkalmazotti jogviszony
  • 5,70-7,00 € / óra távolléti juttatás, mely minden ledolgozott óra után jár az órabéren felül
  • fizetett túlóra és pótlékok
  • 24-30 nap éves szabadság
  • szállásbiztosítás
  • utazási költséghozzájárulás
  • hivatalos ügyek intézése
  • heti előleg felvételre való lehetőség
  • munka- és munkavédelmi ruházat biztosítása
  • magyar kapcsolattartó, kiemelt figyelmet fordítunk munkavállalóink támogatására, kapcsolattartására

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődésüket, akkor ne habozzanak, jutassák el részünkre fényképes Önéletrajzukat vagy lépjen velünk kapcsolatba az alábbi telefonszámon +49 3643 846913

Niederlassung

Niederlassung : Weimar

Adresse : Hinter dem Bahnhof 12 99427 Weimar

E-Mail-Adresse : weimar@ematec-gmbh.de

Telefon : 03643 8469 0

Überblick

Lakatos munkalehetőség

- 11,50 € - 14,00 € órabér - Netto 5,70 € - 7,00 € / óra távolléti juttatás az órabéren felül

Németország területe

Permanent

Folyamatos

Fulltime

Kontaktieren Sie uns

Levente János Ólomi

Recruiter

Ematec-Weimar

L.Olomi@ematec-gmbh.de

+49 3643 8469-13

+49 3643 8469-29